Na festivale Pohoda 2016

Po roku sme sa opäť vrátili na festival Pohoda, aby sme naň priniesli aktivity z oblasti výučby prvej pomoci.

Okoloidúci návštevníci si mali možnosť na našom "tréningovom stanovišti" prakticky precvičiť zručnosti a zásady poskytovania laickej prvej pomoci. Počas troch dní trvania festivalu si takto jeho program spestrili stovky mladých ľudí. Precvičili si KPR, zoznámili sa s AED, niektorí sa zaujímali aj o ošetrovanie rán, popálenín, pomoc pri akútnej alergickej reakcii či epileptickom záchvate. Logo akcie "100 bpm - the life-saving beat" prepájalo hudbu, hlavnú náplň festivalu, s našim didaktickým cieľom. Rytmus záchrany života si tak osvojili mnohí, ktorí na Pohodu prišli hlavne za zábavou. Je výborné, že ich baví aj vzdelávanie sa.

COVID-19: voľne dostupné interaktívne vzdelávacie zdroje

COVID-19: voľne dostupné interaktívne vzdeláva…

Prinášame prehľad vybraných voľne dostupných interaktívnych aplikácií a elektronických študijných zdrojov s tematikou COVID-19, určených najmä pre zdravotníckych profesionálov. Zoznam postupne aktualizujeme.

06.04.2020

Čítajte viac
Pozastavenie vzdelávacích aktivít projektu Echokard

Pozastavenie vzdelávacích aktivít projektu Echo…

Realizácia plánovaných vzdelávacích aktivít projektu Echokard bude z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie do odvolania pozastavená.

12.03.2020

Čítajte viac
Workshopy a kurzy echokardiografie, point-of-care ultrasonografie

Workshopy a kurzy echokardiografie, point-of-care …

V rámci projektu Echokard realizujeme workshopy a kurzy celoživotného vzdelávania v echokardiografii s využitím simulácií. Workshopy boli realizované a sú pripravované predovšetkým na stretnutiach odbornej verejnosti. Záujmu sa tešia kurzy so samovzdelávacou časťou pre individuálne štúdium a nácvik, organizované na konkrétnych relevantných pracoviskách v regiónoch (predovšetkým v nemocniciach a na...

18.12.2019

Čítajte viac
Pracovné ponuky

Pracovné ponuky

Na zabezpečenie koordinačných činností v rámci realizácie projektu ECHOKARD - "Celoživotné vzdelávanie v echokardiografii s využitím simulácií" príjmeme na vedľajší pracovný pomer špecialistov na nasledovné pozície: Projektový manažér, Hlavný finančný manažér, Manažér monitorovania.

23.10.2018

Čítajte viac
Na festivale Pohoda 2016

Na festivale Pohoda 2016

Po roku sme sa opäť vrátili na festival Pohoda, aby sme naň priniesli aktivity z oblasti výučby prvej pomoci.

17.07.2016

Čítajte viac
Spustenie nového webu

Spustenie nového webu

Náš nový web by Vám rád predstavil aktuálne možnosti v oblasti medicínskeho a zdravotníckeho vzdelávania profesionálov i širokej verejnosti.

07.07.2016

Čítajte viac